MEllora 950×100

ବଡ଼ମ୍ବାରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣି,୨୦୦ ଅଭିଯୋଗର ଫଏସଲା

ବଡ଼ମ୍ବା :  ବଡ଼ମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ସୋମବାର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ବିଡିଓ ରମେଶ କୁମାର ଜେନାଙ୍କ ପୌରୋହିତ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କଟକ ଜିଲାପାଳ ଡ.ଭବାନୀଶଙ୍କର ଚୟିନୀ ଯୋଗଦେଇ ଆବେଦନ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗର ଜନଶୁଣାଣି କରିଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତତ୍କାଳ ସମୁଦାୟ ୨ଶହଟି ଅଭିଯୋଗର ଫଏସଲା ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶାସନ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ଆବେଦନ କରାଯାଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଜାତୀୟ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା(ଏନଏଫବିଏସ)କୁ ଜିଲାପାଳ ମଞ୍ଜୁର କରିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଭତ୍ତା ଏବଂ ୬୮ଟି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭତ୍ତା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଜିଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ଚୟିନୀଙ୍କ ସମେତ ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକାରୀ ଯୁଗଳକିଶୋର ବାନୋଥ, ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଧିକାରୀ ଅମ୍ବର କର, ଜିଲା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର ସତ୍ୟବ୍ରତ ଛୋଟରାୟ, ଆଠଗଡ଼ ଉପଜିଲାପାଳ ହେମନ୍ତ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ଉପଖଣ୍ଡ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକାରୀ ବିଜୟ କୁମାର ବିଶି, ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରଘୁପତି ମହାନ୍ତି, ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ନୀଳକଣ୍ଠ ବେହେରା, ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡା.ବିଶ୍ୱନାଥ ଆଧେକ, ସହକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଦୋଳଗୋବିନ୍ଦ ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଜିଲା, ଉପଖଣ୍ଟ ତଥା ବ୍ଲକ ଅଧିନସ୍ଥ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ।

Comments are closed.