ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ, କିନ୍ତୁ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ସତର୍କତା

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ବାରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ବାୟୁମଣ୍ଡଳରେ ଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାର କଳା ସୂତା ସକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବନ୍ଧାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ।

ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବାର ଉପକାର : କୁଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କଳା ସୂତାର ଅପାର ଶକ୍ତି ରହିଛି। କଳା ଯାଦୁରୁ କଳା ସୂତା ରକ୍ଷା କରିଥାଏ। ଶନି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କଳା ରଙ୍ଗ ସହିତ ଜଡିତ। ଶନି କଳା ରଙ୍ଗର କାରକ। ଏକ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଶନି ଗ୍ରହ ରାଶିରେ ଦୃଢ ହୋଇଥାଏ। ଯାହା ଫଳରେ ଶନି ଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳେ।

ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ କଳା ସୂତା ବନ୍ଧନ୍ତୁ : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ। ଏହି ଦିନ ଡାହାଣ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ବିଶେଷ ଶୁଭଫଳ ମିଳେ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ ସୁଖୀମୟ ହୋଇଥାଏ। ଘରକୁ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆସିଥାଏ।

କଳା ସୂତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ : କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ । ଯଦି ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିବେ ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧଲେ, ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମିଯାଏ। ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ୍ ହୋଇଥାଏ।

କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ |

କଳା ସୂତାକୁ ଅଭିମନ୍ତ୍ରିତ କରିବା ପରେ ଧାରଣା କରିବା ଉଚିତ୍ |

ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଯୋଗ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ |

କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ରୁଦ୍ର ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ଶରୀରରେ କଳା ସୂତା ବନ୍ଧିଥିବା ସ୍ଥାନରେ ରଙ୍ଗୀନ ସୂତାକୁ ବାନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଶନିବାର ଦିନ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ଅଟେ |