ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ରୁ ଆମାଜନର ନୂତନ ସେଲ୍ : ଏସି-ଫ୍ରିଜରେ ମିଳିବ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିଆତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆମାଜନ ପକ୍ଷରୁ “ୱାଓ ସାଲାରି ଡେଜ୍’ ସେଲର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏହି ସେଲ୍ ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏହି ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଡିଲ୍ ଏବଂ ରିଆତି ପାଇପାରିବେ। ସବୁଠାରୁ ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହି ସେଲରେ ଥିବା ଏସି-ଫ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିଆତି ପାଇପାରିବେ।

ଗ୍ରାହକମାନେ ସାମସଙ୍ଗ, ଏଲଜି, ସୋନି, ଫୁଜିଫିଲ୍ମ, ପାନାସୋନିକ୍, ସାନିଓ ଏବଂ ଟିସିଏଲ୍ ପରି ଅନେକ କମ୍ପାନୀର ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଅଫର ପାଇପାରିବେ। ଏହାସହିତ ଆଗ୍ରହୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆର ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଏଥିରେ କିଛି ଡିଲ୍ ଦେଖିପାରିବେ। ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସୋନି, ଫୁଜିଫିଲ୍ମ ଏବଂ ପାନାସୋନିକ୍ ଭଳି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଦର୍ପଣହୀନ କ୍ୟାମେରାରେ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଯାହାର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୨୮୩୩ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏଥିସହିତ ଟିପି ଲିଙ୍କ, କୁବୋ ଏବଂ ସିପି ପ୍ଲସର ସୁରକ୍ଷା କ୍ୟାମେରା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୩୪୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।
ସେହିଭଳି ଗ୍ରାହକମାନେ ଆହୁରି ଅନେକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଜିନିଷ ଉପରେ ରିଆତି ପାଇପାରିବେ। ଗ୍ରାହକମାନେ ବୋଟ, ଜେବିଏଲ୍ ଏବଂ ବୋଷର ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକରରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଆତିର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଏଥିସହିତ ଏହି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ସାଉଣ୍ଡ ବାର୍ ଉପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଆତି ମିଳିବ।

ଆମାଜନର ଏହି ସେଲରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ମଡେଲ ପରିସର ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ରିଆତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସେଲରେ ସାମସଙ୍ଗ, ଏଲଜି, ସାନିଓ ଏବଂ ଟିସିଏଲର ଟିଭି ମଡେଲରେ ଅଫରଗୁଡିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ଏହି ସେଲର ଆଉ କିଛି ଅଫର ବିଷୟରେ କହିଲେ, ଗ୍ରାହକମାନେ ବଡ଼ ଉପକରଣରେ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଆତି, ଏସି ଏବଂ ରେଫ୍ରିଜରେଟର ଉପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିଆତି ପାଇପାରିବେ।

Comments
Loading...