ନବରଙ୍ଗପୁରରେ କରୋନା ୩୪, ଯୁବ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲାରେ ମହମାରୀ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ବୁଧବାର ଦିନ ୩୪ ରହିଛି। ଗତ ମଙ୍ଗଳବାରଦିନ ୨୦ ଜଣ ରହିଥିଲା। ଜିଲାରେ ମୋଟ ସ୍ୱାବପରୀକ୍ଷା ୩୩୩୩୭୮ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ମୋଟ ପଜିଟିଭ ମାମଲା ୨୩୦୫୨ ହୋଇଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ୨୨୫୧୨ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ୩୭୫ ଘରେ ସଙ୍ଗରୋଧରେ ୨୨୦ ଜଣ ଅଛନ୍ତି। ବଳକା ୧୫୫ ଜଣ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜିଲା ଓ ଜିଲାବାହାର କୋଭିଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ ଚକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଆଜି ନବରଙ୍ଗପୁର ପୈାରପାଳିକା ୭ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ନନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକରେ ୭ଜଣ, ଝରିଗାଁ ବ୍ଲକରେ ୬ ଜଣ , ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ୩ ଜଣେ, ଉମରକୋଟବ୍ଳକ ୩ଜଣ, ଉମରକୋଟ ପୈାରପାଳିକା ୫ଜଣ, ପାପଡାହାଣ୍ଡିବ୍ଲକରେ ଜଣେ, ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ଜଣେ , କୋଷାଗୁମୁଡାବ୍ଳକରେ ଜଣେ, , ରାଇଘରବ୍ଳକ , ନବରଙ୍ଗପୁରବ୍ଳକ ଓ ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଳକରେ ଆଜି କେହି ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଗତରାତ୍ରିିରେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଚିକତ୍ସାଧିନ ରହିଥିବା ଇଚ୍ଛାବତୀଗୁଡାର ଯୁବ ଆଇନଜୀବୀ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଗିରି ଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ଦୀର୍ଘ ଏକ ମାସଧରି କରୋନା ସହ ଲଢେଇ କରି ଶେଷରେ ହାରିଯାଇଛନ୍ତି। ଏସଂପର୍କରେ ପରିବାରଲୋକ ଙ୍କର ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ତେବେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏସଂପର୍କରେ ସୁଚନା ମଳିନି।ସେ ଜଣେ ମିଷ୍ଠ ଭାଷୀ ଓ ମେଳାପି ଓ ସମାଜ ସେବୀ ଥିଲୋ ସେ ଆରଏସଏସ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଜିଲା ଆଇନଜୀବୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

 

Comments
Loading...