ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୨୬୦୨ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ସୋମବାର ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୨୬୦୨ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୫୬୧ ଜଣ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ସେଣ୍ଟରରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୧୦୪୧ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରହିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।


ଆଜି ଚିହ୍ନଟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୧୬ ଜଣ ରହିଥିବା ବେଳେ କଟକରୁ ୨୩୬,ଗଞ୍ଜାମରୁ ୧୯୦,କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୧୨୮,ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୧୦୩,କୋରାପୁଟରୁ ୧୨୭,ନୟାଗଡରୁ ୯୧, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୮୦,ମୟୁରଭଞ୍ଜରୁ ୭୨,ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୭୮,ବରଗଡରୁ ୮୨,ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ୪୨,ଭଦ୍ରକରୁ ୪୭,ଅନୁଗୁଳରୁ ୧୪,ବୋଦ୍ଧରୁ ୯,ଦେବଗଡରୁ ୩,ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୬୭,ଗଜପତିରୁ ୭,ଜଗତସିଂପୁରରୁ ୮୨,ଯାଜପୁରରୁ ୧୦୩,ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୮୫,କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୬୩,କନ୍ଧମାଳରୁ ୧୭,କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୮୬,ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୧୮,ପୁରୀରୁ ୪୬,ରାୟଗଡାରୁ ୫୪,ସୋନପୁରରୁ ୨୧,ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୧୯ ଜଣ ରହିଛନ୍ତି।


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରୁ ୧୭ ଲକ୍ଷ ୮୯ ହଜାର ୪୩୩ ଟି ନମୂନା ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୧ ଲକ୍ଷ ୩ହଜାର ୫୩୬ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୭୩ ହଜାର ୨୩୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୯୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୯ ହଜାର ୭୫୮ ଜଣ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

Comments
Loading...