ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ

0

ମେଷ: ସାମୟିକ ଭାବେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁଖୀ ହେବେ। ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। କୌଶଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ। ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ।

ବୃଷ: ଦାନ-ଧର୍ମକୁ ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ମନରେ ସେବା ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ସମୀଚିନ ହେବ।

ମିଥୁନ: ଅର୍ଥ ସଂଚୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି; ମାତ୍ର ରୋଜଗାର ଊଣାହେବ। ଯୋଜନା ନିଷ୍ଫଳ ହୋଇପାରେ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ କ୍ଲାନ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିବେ। ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ।

କର୍କଟ: ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ; ତଥାପି ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ଦିନଟି ବିତାଇ ପାରନ୍ତି। ଶୁଭକର୍ମ କରଣୀୟ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ପରକୁ ଆପଣାର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

ସିଂହ: ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ଅନୁଭୂତି ବର୍ତ୍ତମାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ନିଃଶଙ୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚକ୍ଷୁରେ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିବେ।

କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ। ଧନ, ଜନ, ଗୋପ, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚତୁଃବର୍ଗ ଦାୟକ ହେବେ। ବିଳାସ-ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଠାକୁରଙ୍କ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଭ୍ରମଣ କାଳୀନ ପୀଡ଼ା ସନ୍ଧ୍ୟା ଛଅଟା ପରେ ଅନୁଭବ କରିବେ। ରାଜପୂଜା ମିଳିବ। ଧନ-ଯାନ-ବାହନ ଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଗ୍ରାମାଧୀଶ, ପରାକ୍ରମ ଶାଳୀ ଓ ବହୁପୋଷକ ହେବେ।

ବିଛା: କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆୟତ୍ତରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘଦିନର ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ଧନ-ମାନ-ସୁଖ-ସମ୍ଭୋଗ ସବୁ କିଛି ମିିଳିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ି ଚାଲିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ଲାଭ କରି ପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟତା ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତାଧାରା ମହତ୍‍ ଓ ଉତ୍ତମ ହେବ। ଦୃଢ଼ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ। ଅପୂରଣୀୟ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ମକର: ଲାଗି ରହିଥିବା ପାରିବାରିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସୁ- ସମାଧାନ ହେବ। ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ। ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ, ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତାଧାରା ମହାନ୍‍ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ବହୁ କଷ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ମଧୁରଭାଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରୁ ଓହରିଯିବା ଭଲ।

ମୀନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବେ। ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ସରକାରଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ନୂଆବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ମହତ୍‍ ହେବ।

Comments
Loading...