ଜଗତସିଂହପୁର:  ଜଙ୍ଗଲରୁ  ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

.

Published On: Feb 13, 2018 02:01 PM IST | Updated On: Feb 13, 2018 02:20 PM IST |   423

ଜଗତସିଂହପୁର:  ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଧଳତଙ୍ଗଗଡ଼ ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟସ୍ଥ  ମୁଣ୍ଡାଳ ଗାଁ ନିକଟରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ରାସ୍ତା କଡରେ ଏକ ଅଖା ଭିତରେ ହାତଗୋଡ଼ ବନ୍ଧାହୋଇ ପଡ଼ିଥିବା ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତ ଦେହକୁ ରଘୁନାଥପୁର ପୁଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । କେହି ଅନ୍ୟତ୍ର ଯୁବତୀଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏହିଠାରେ ଫିଙ୍ଗି ଦଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।  ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଏହା ଦଖିବା ପରେ ସନ୍ଦେହରେ ପୁଲିସ କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚୟ ଜଣା ପଡ଼ିନାହିଁ । ବର୍ଷକ ତଳେ ଏହି ଜଙ୍ଗଲରୁ ଆଉ ଜଣେ ଅଜଣା ଯୁବତୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ତାହାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି  ସୁଫଳ ମିଳି ପାରିନାହିଁ ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।