ରଣବୀର ନୁହଁନ୍ତି; ଆଲିୟାଙ୍କ ନୂଆ ସାଥୀ କେଭିନ

.

Copy Editor RRM | Published On: Feb 09, 2018 09:39 PM IST |   419

ମୁମ୍ବଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ ପରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ମିଳିଯାଇଛି ନୂଆ ସାଥୀ । ମିଡ୍‌ ଡେ’ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀ ସୁନୀଲ ମିତ୍ତଲଙ୍କ ପୁଅ କେଭିନ ମିତ୍ତଲଙ୍କ ସହ ଆଜିକାଲି ଡେଟ୍‌ରେ ଯାଉଛନ୍ତି ଆଲିୟା । ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଆଲିୟାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ରଣବୀର ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ କେଭିନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୨୦୧୭ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈିତକ ଫୋରମ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୟରେ ଆଲିୟା ଓ କେଭିନ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିଯାଇଛି ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।