ଜାଣନ୍ତୁ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ କିପରି କରିବେ ପୋଷାକ ଚୟନ

.

Published On: Feb 08, 2018 05:30 PM IST |   1618

ସପିଙ୍ଗ କରିବା ବା ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣି ପିନ୍ଧିବାକୁ କାହାକୁ ବା ଭଲ ନ ଲାଗେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ନୂଆ ପୋଷାକ ଜୀବନରେ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର କାରଣ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣ କ’ଣ ପୋଷାକ କିଣିବା ଛାଡି ଦେବେ ?

ନୂଆ ପୋଷାକରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ, ଯାହା ମନ ଖରାପର କାରଣ ହୋଇଥାଏ । ଫଳରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ ଅସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ରାଶି ହିସାବରେ ନୂଆ ପୋଷାକ ଚୟନ କରିବେ ତେ​‌ବେ ଏପରି ସମସ୍ୟା ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖା ଦେଇ ନଥାଏ।

ମେଷ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହାଲୁକା ରଙ୍ଗର ଓ ଭଦ୍ରଚିତ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ।

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚମକିଲା ଓ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହ ବୟସ ତୁଳନାରେ କମ୍ ଲାଗୁଥିବା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ।

ମିଥୁନ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ପୋଷାକ ପରିଧାନରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗ ବା ସୌଖିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

କର୍କଟ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ମୁଡ ହିସାବରେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି । ମନ ଭଲ ଥିଲେ ଭଲ ପୋଷାକ ଓ ମନ ଖରାପ ଥିଲେ ଖରାପ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ।

ସିଂହ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫା ସୁତୁରା ପୋଷାକ ପରିଧାନ କରବା ଉଚିତ୍ । ଫଳରେ ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷ କମ୍ ହୋଇଥାଏ ।  

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।