ରାଜଧାନୀରେ ହୁକ୍କା ବାର୍‌ ଉପରେ ଚଢଉ

.

Copy Editor RRM | Published On: Jan 14, 2018 01:00 AM IST |   196

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ହୁକାବାର ଉପରେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କମିଶନରେଟ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢଉ କରାଯାଇଛି । ସହିଦନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭବାନୀ ମଲର ୨ଟି ହୁକ୍କା ବାର୍‌ ଏବଂ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଅଞ୍ଚଳର ୪ହୁକ୍କା ବାର୍‌ ଉପରେ ଏହି ଚଢଉ କରାଯାଇଛି । ଭବାନୀ ମଲର ଚାୟ ପତି, ଚାୟ ବ୍ରେକ୍‌ ଉପରେ ଚଢଉ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଅଞ୍ଚଳର ଖୁକିନିଖି,ସାନୋକି, ରିଚାର୍ଜ କିଚେନ ଏବଂ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ପୁଲିସ ଚଢଉ କରିଛି । ଚଢଉ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କେମିକାଲ, ହୁକା ପାଉଁଶ, ମସଲା ଚିଲମ ଏବଂ ବହୁ ପରିମାଣରେ ହୁକ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ହୁକ୍କା ବାର୍‌ ଉପରେ ଚଢଉ କରାଯିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ଡିସିପି ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇ କହିଛନ୍ତି । ଜବତ ହୋଇଥିବା ସରଞ୍ଜାମରେ ନିକୋଟିନ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଯିବ । ନିକୋଟିନ ବାହାରିଲେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ଭୋଇ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ହଜ ପାଇଁ ସବସିଡି ବନ୍ଦ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଜୟପୁର: ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆଙ୍କ ସମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ, ‘କହିଲେ ମୋ କଣ୍ଠରୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିଲା’ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ: କାବୁଲସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଉପରକୁ ରକେଟ ମାଡ଼, ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସୂଚନା ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ଭାରତ- ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ୨ୟ ଟେଷ୍ଟର ୩ ଦିନ, ମ୍ୟାଚରେ ବର୍ଷା ବାଧକ, ଖେଳ ବିଳମ୍ବ, ଦ୍ବିତୀୟ ଇନଂସରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୬୮/୨।