୨ୟ ଟେଷ୍ଟ : ଅଶ୍ୱୀନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ

ଟସ୍‌ ଜିତି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ବ୍ୟାଟିଂ

Copy Editor AH | Published On: Jan 13, 2018 04:41 PM IST | Updated On: Jan 13, 2018 04:45 PM IST |   170


ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଚଳିତ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଶନିବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଟସ୍‌ ଜିତି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବ୍ୟାଟିଂ ଜାରି ରଖି ୩୩ ଓଭର ସୁଦ୍ଧା ୯୧ ରନ କରିଛି । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ ହରାଇଛି । ଅଶ୍ବୀନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ ମିଳିଛି। ଏଲଗର ୩୧ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଶ୍ୱୀନ  ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ସୁଦ୍ଧା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କୌଣସି ୱିକେଟ ନ ହରାଇ ୭୮ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ମାରର୍କାମ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

 ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ୍‌  ଜିତିବା ପାଇଁ  ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ସିରିଜକୁ ଫେରିବାର ଆଶା ରଖିଛି । ଚୁଡାନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଏକାଦଶରେ  କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଓ ପାର୍ଥିବୀ ପଟେଲ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ହଜ ପାଇଁ ସବସିଡି ବନ୍ଦ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଜୟପୁର: ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆଙ୍କ ସମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ, ‘କହିଲେ ମୋ କଣ୍ଠରୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିଲା’ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ: କାବୁଲସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଉପରକୁ ରକେଟ ମାଡ଼, ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସୂଚନା ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ଭାରତ- ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ୨ୟ ଟେଷ୍ଟର ୩ ଦିନ, ମ୍ୟାଚରେ ବର୍ଷା ବାଧକ, ଖେଳ ବିଳମ୍ବ, ଦ୍ବିତୀୟ ଇନଂସରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୬୮/୨।