ଭାରତୀୟ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳି

ଭାରତୀୟ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳି

Copy Editor AH | Published On: Jan 12, 2018 11:02 PM IST |   216


ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିମାନେ ଏଠାରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ଭାରତୀୟ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଦଳର ଶିଖର ଧାୱନ୍‌, ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କେଏଲ୍‌ ରାହୁଲ, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ, ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ, ଯଶପ୍ରୀତ୍‌ ବୁମରା ଓ ସହକାରୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ସଞ୍ଜୟ ବାଙ୍ଗର ପ୍ରମୁଖ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟି ବେଶ୍‌ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ । ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ସଦସ୍ୟ ବେଶ୍‌ ଖୁସିରେ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ସହ ଅଟୋଗ୍ରାଫ୍‌ ଦେଇଥିଲେ ।


ଦଳ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମନୋବଳ ଉଚ୍ଚରେ ରହିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ହଜ ପାଇଁ ସବସିଡି ବନ୍ଦ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଜୟପୁର: ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆଙ୍କ ସମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ, ‘କହିଲେ ମୋ କଣ୍ଠରୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିଲା’ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ: କାବୁଲସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଉପରକୁ ରକେଟ ମାଡ଼, ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସୂଚନା ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ଭାରତ- ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ୨ୟ ଟେଷ୍ଟର ୩ ଦିନ, ମ୍ୟାଚରେ ବର୍ଷା ବାଧକ, ଖେଳ ବିଳମ୍ବ, ଦ୍ବିତୀୟ ଇନଂସରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୬୮/୨।