ଜେଟଲୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲେ ଯଶବନ୍ତ

ଜେଟଲୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲେ ଯଶବନ୍ତ

Copy Editor RKD | Published On: Nov 15, 2017 01:09 AM IST | Updated On: Nov 15, 2017 01:11 AM IST |   403

ଅହମ୍ମଦାବାଦ : ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଯଶବନ୍ତ ସିହ୍ନା ପୁଣିଥରେ ବର୍ତ୍ତମାନର କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କୁ କଟୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଜିଏସ୍‌ଟିର ବିଫଳତାକୁ ନେଇ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ତୁରନ୍ତ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଯଶବନ୍ତ କହିଛନ୍ତି । ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ନୀତି ଉପରେ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇ ଯଶବନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ ସରକାର ସବୁ ବିଷୟମକୁ ତର୍ଜମା ନକରି ଜିଏସ୍‌ଟି ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ବିମୁଦ୍ରାୟନ, ଜିଏସ୍‌ଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଝଟକା ଦେଇଛି ବୋଲି ଯଶବନ୍ତ କହିଥିଲେ । ତେଣୁ ଅରୁଣଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହକ୍ ବା ଅଧିକାର ରହିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।