ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

Copy Editor RKD | Published On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST |   187

ଫୁଜ୍‌ହୋୟୁ : ଏଠାରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଚାଇନା ଓପନ୍‌ର ମିକ୍‌ସଡ ଡବଲ୍‌ସ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଅଶ୍ୱିନୀ ପୋନପ୍ପା-ସାତ୍ତ୍ୱିକ ସାଇରାଜ ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି । ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କି ରେଡ୍‌ଡୀ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସର ନିକ୍‌ଲାସ୍‌ ନୋର୍‌ ଓ ସାରା ଥାଇଗେସେନ୍‌ଙ୍କୁ ୨୧-୧୬, ୧୯-୨୧ ଓ ୨୧-୭ ଗେମ୍‌ରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଚାଇନିଜ୍‌ ତାଇପେର ଲି ଝି ହୁଏଇ ଏବଂ ୱ ଟି ଜଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ୨୪-୨୨, ୨୧-୭ ପଏଣ୍ଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରର ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡରେ ପୋନ୍ନପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍ଡି ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡସର ମ୍ୟାଥିଆସ୍‌ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍‌ସେନ୍‌ ଓ ଖ୍ରିଷ୍ଟିନା ପେଡେରସେନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସହ ହେବ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।