ପାକିସ୍ତାନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗିରଫ ପରୱାନା

ପାକିସ୍ତାନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗିରଫ ପରୱାନା

Copy Editor RKD | Published On: Nov 14, 2017 11:16 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 11:16 PM IST |   205

ଇସଲାମାବାଦ :ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାନାମା ପେପର ପ୍ରଘଟ ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଇସାକ୍‌ ଦର୍‌ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାକିସ୍ତାନ ଅଦାଲତ ଗିରଫ ପରୱାନା ଜାରି କରିଛି । କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ପାକ୍‌ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ୩ ଥର ସମନ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଇସାକ୍‌ ଥରେ ହେଲେ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହୋଇ ନ ଥିଲେ ବୋଲି ପାକ୍‌ ଇଂରାଜୀ ଖବର କାଗଜ ‘ଡନ୍‌’ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ପୂର୍ବ ତାରିଖରେ ଦର୍‌ଙ୍କ ଓକିଲ ଅଦାଲତରେ ଏକ ପିଟିସନ୍‌ ଦାଖଲ କରି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥଥିବାରୁ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ରହି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଦାଲତ ଏହାକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।