ଶିଶୁ ଦିବସରେ ବାଜି ରାଉତଙ୍କ ବଳିଦାନ ଗାଥା ଟ୍ୱିଟ କଲେ କ୍ରିକେଟିୟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ

.

Published On: Nov 14, 2017 09:41 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 09:59 PM IST |   638

କଟକ:  ଇଂରେଜଙ୍କ ଗୁଳିରେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ ବାଜି ରାଉତ। ଶିଶୁ ଦିବସରେ ତାଙ୍କର ଏହି ମହାନ ବଳିଦାନକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଟାରେ କ୍ରିକେଟିୟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ବାଜି ରାଉତ ସାହସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଓ ପ୍ରାଣବଳି ଦେଇ ନିଜ ଦେଶ ଓ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ସେ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଯୋଗୁଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ବି ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ମହାନ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ବାଜି ରାଉତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ପାରିଛନ୍ତି ।

 

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।