ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କଲା ବିମାନ

.

Published On: Nov 14, 2017 08:02 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 08:03 PM IST |   727

ଭୁବନେଶ୍ୱର:  ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କର ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାନୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ  ସ୍ପାଇସ ଜେଟର ୬୨୩ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ବିମାନଟି ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କରିଥିଲା   ଚେନ୍ନାଇରୁ ବାଗଡୋଗ୍ରାକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ବିମାନଟି  ଅପରାହ୍ନ ୧୨ଟା ୨୬ରେ  ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲା । ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେ ସୁସ୍ଥ ହେବାପରେ ଦିନ ଗୋଟାଏ ୫୬ରେ ବିମାନ ବାଗଡୋଗ୍ରା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ବିମାନର କର୍ମଚାରୀ ଓ  ବିମାନ ବନ୍ଦରର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।