ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

Copy Editor RKD | Published On: Nov 13, 2017 07:52 PM IST |   1248

ଭବାନୀପାଟଣା : ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର କରି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ହାତେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପାଟଣାର ସୁପର କ୍ଲାସ ଠିକାଦର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କଳାହାଣ୍ଡି, ବଲାଙ୍ଗୀର ,ବରଗଡ, ନୂଆପଡା, ନବରଙ୍ଗପୁର ଆଦି ଜିଲ୍ଲାର ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଓ ଗ୍ରାମ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଭିନ୍ନ କାମ ହାତେଇ ବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କର ନକଲି ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟିଡିଏସ୍ଆର କରିଥିଲେ । ଏପରି କରି ସେମାନେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କାମ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର ଘଟଣାରେ ଉପରୋକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ମାମଲା ରୁଜ କରାଯାଇଥିଲା । ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗିରଫ ଭୟରେ ଫେରାର ଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ୟରେ ନୂଆପଡା ପୋଲିସ ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।