ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ସୋନମ କାପୁର

.

Published On: Nov 13, 2017 04:07 PM IST | Updated On: Nov 13, 2017 04:08 PM IST |   2644

‘ନିରଜା’ ପରି ବାୟୋପିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରିବା ରାତାରାତି ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ସୋନମ୍ କପୁର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିଛି । ପିତା ଅନିଲ କପୁର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ, ମୋ ଝିଅ ଅଭିନୟରେ ଯେ ଏତେ ଦକ୍ଷ ହେବ, ତାହା କେବେହେଲେ କଳ୍ପନା କରିନଥିଲି । ପିଲାଦିନୁ ଖୁବ୍ ଅଲିଅଳିରେ ବଢ଼ିଥିବା ସୋନମ୍ ଯେତେବେଳେ ଘରେ ପ୍ରଥମଥର ନିଜେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ମା’ ସୁନିତା କପୁର ଖୁବ୍ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ପିତା ଅନିଲ କିନ୍ତୁ ଝିଅକୁ ନିରବ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲେ। ସିନେଜଗତରେ ସଫଳ ହେବା ପରେ ମା’ ସୁନିତା ସବୁବେଳେ ଝିଅକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରି ଘରସଂସାର କରିବା ନିମନ୍ତେ, ହେଲେ ସୋନମ କ୍ୟାରିୟରକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସୋନମ୍ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ୨୦୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମୁମ୍ବଇରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପରମ୍ପରାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ଅନିଲଙ୍କ ପରିବାରର ଜନୈକ ସଦସ୍ୟ ନିଜ ନାମ ଗୋପନ ରଖି ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ବିବାହ ୨୦୧୮ ଶେଷବେଳକୁ ହୋଇପାରେ। ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ସୋନମ୍ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଗ ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସୋନମ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କିଛି ଜଣାଇ ନାହାନ୍ତି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌