ଛୋଟ ପରଦାକୁ ପୁଣି ଫେରିଲେ ବାଳିକା ବଧୂ

.

Published On: Nov 10, 2017 03:14 PM IST | Updated On: Nov 11, 2017 11:37 AM IST |   1221

 

‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ଟିଭି ଧାରବାହିକରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅବିକା ଗୌର, କିଛି ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏଥର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ଲାଡୋ’ରେ ଏକ ନିଆରା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଅଳ୍ପ ଦିନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅବିକାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅବିକାଙ୍କ ନୂଆ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଗୁରୁଜୁରାଟର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅବିକା ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଓ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିବାରେ ରୁଚି ରଖନ୍ତି।

 

Tags:

Like Us

Breaking News

ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ସଜନପୁରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ଘଣ୍ଟା ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲାନି ଦମକଳ ବାହିନୀ ଆଠଗଡ଼: ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରେଞ୍ଜ ପାଇକେରାପୁରରେ ହାତୀ ଛୁଆ ମୃତଦେହ ଠାବ ଧର୍ମଗଡ଼: କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କାଲପୋଲା ଛକ ନିକଟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡପାର୍ଟି ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ୨ ମୃତ, ୨୪ ଆହତ ଯାଜପୁର : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ କୋଟି ଅଠ।ନବେ ଲକ୍ଷ ଟଂକାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।