ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

Copy Editor RKD | Published On: Oct 12, 2017 11:53 PM IST |   184

ରାଜକୋଟ : ଗୁଜରାଟ ସରକାର ଗୁରୁବାର ସଂରକ୍ଷଣ ସପକ୍ଷବାଦୀ ନେତା ତଥା ‘ପତିଦାର ଅନାମତ ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତି’ର ଆବାହକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ଏକ ମାମଲାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଛନ୍ତି । ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ଜାତୀୟ ପତାକାକୁ ଅବମାନନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ ପତିଦାର ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତିର ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ମାମଲାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାଯାଇଛି ବୋଲି ରାଜକୋଟ ଜିଲାପାଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେତେବେଳେ ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଦେଶ୍ୟରେ କାନେ୍ଧରି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବାବେଳେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଗୋଡ ଜାତୀୟ ପତାକାରେ ବାଜିଥିଲା । ତେଣୁ ୨୦୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାଏର କରାଯାଇଥିଲା ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌