ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ମୃତ, ୩ ଆହତ

.

Published On: Oct 12, 2017 03:47 PM IST |   647


ଭଞ୍ଜନଗର: ବେଲଗୁଣ୍ଠା ସହରରଠାରୁ ମାତ୍ର ୧ କି.ମି ଦୂର ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ରାସ୍ତାରେ କୋକଲଣ୍ଡା ଛକଠାରେ ୨ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କୁ ସଂଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଭଞ୍ଜନଗର ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି।

 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୨ଟା ବେଳେ ଘଟିଥିଲେ। ମୃତ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ହେଲେ ବୁଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଙ୍ଗିଡି ଗ୍ରାମର ସୁଦାମ ସେଠୀ ଓ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେନ୍ତୁଳିଆ ଗ୍ରାମର ବସନ୍ତ ସ୍ବାଇଁ । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ୩ ଜଣ ହେଲେ ପାଙ୍ଗିଡି ଗ୍ରାମର ଦୀପୁ ନାୟକ ଓ ଫକୀର ନାୟକ, ଚାକୁଣ୍ଡାପାଲି ଗ୍ରାମର ସୁଦାମ ନାୟକ। ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବେଲଗୁଣ୍ଡା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇ ଥିବା ବେଳେ ଭଞ୍ଜନଗର ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲୋକରଣ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ବରଗଡ : ଖଜୁରଟିକ୍ରାରେ ଫୋଟକା ଫୁଟାଉ ଥିବା ବେଳେ ଛାତରୁ ପଡି ନାବାଳିକା ମୃତ ବାଲେଶ୍ୱର ବାଣ ବିସ୍ପୋରଣ ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୦କୁ ବୃଦ୍ଧି ରାଜ୍ୟପାଳ ଏସସି ଜମିର ଅସୁସ୍ଥ, ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଆପୋଲ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲକାତାର ଜୀବନବୀମା କୋଠାରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ