ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ମୃତ, ୩ ଆହତ

.

Published On: Oct 12, 2017 03:47 PM IST |   676


ଭଞ୍ଜନଗର: ବେଲଗୁଣ୍ଠା ସହରରଠାରୁ ମାତ୍ର ୧ କି.ମି ଦୂର ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ରାସ୍ତାରେ କୋକଲଣ୍ଡା ଛକଠାରେ ୨ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କୁ ସଂଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଭଞ୍ଜନଗର ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି।

 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୨ଟା ବେଳେ ଘଟିଥିଲେ। ମୃତ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ହେଲେ ବୁଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଙ୍ଗିଡି ଗ୍ରାମର ସୁଦାମ ସେଠୀ ଓ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେନ୍ତୁଳିଆ ଗ୍ରାମର ବସନ୍ତ ସ୍ବାଇଁ । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ୩ ଜଣ ହେଲେ ପାଙ୍ଗିଡି ଗ୍ରାମର ଦୀପୁ ନାୟକ ଓ ଫକୀର ନାୟକ, ଚାକୁଣ୍ଡାପାଲି ଗ୍ରାମର ସୁଦାମ ନାୟକ। ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବେଲଗୁଣ୍ଡା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇ ଥିବା ବେଳେ ଭଞ୍ଜନଗର ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲୋକରଣ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌