ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

| Published On: Oct 12, 2017 12:47 PM IST |   276

ନୂଆପଡା : ଜମିକ୍ଷେତରେ ଥିବା ଏକ ପାଣି ଚହଲାରେ ବୁଡି ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ । ପ୍ରାପ୍ତସୂଚନା ମୁତାବକ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମକ ଉମାଶଙ୍କର ରଣାଙ୍କ ପୁଅ ଦୌଲତ ରଣା(୧୨) ଏବଂ ଝିଅ ତେଜନ ବାଇ ରଣା(୧୫) ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଚହଲାକୁ ଶୌ÷÷ଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୌଲତ ତହଲା ପାଣିରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଭଉଣୀ ତେଜନବାଇ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଚହଲା ପାଣିରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେମାନଙ୍କ ବାପା ଉମାଶଙ୍କର କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବାପା ମା’ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନ ପାଇ ଆଖପାଖରେ ଖୋଜିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଘର ପାଖରେ ନିକଟ କ୍ଷେତରେ ଥିବା ଚହଲା ପାଣିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖିଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତାପରେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବାହାରକୁ ଆଣିବା ସହ ପୁଲିସକୁ ଖବର କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌