ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

| Published On: Oct 12, 2017 12:47 PM IST |   267

ନୂଆପଡା : ଜମିକ୍ଷେତରେ ଥିବା ଏକ ପାଣି ଚହଲାରେ ବୁଡି ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ । ପ୍ରାପ୍ତସୂଚନା ମୁତାବକ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମକ ଉମାଶଙ୍କର ରଣାଙ୍କ ପୁଅ ଦୌଲତ ରଣା(୧୨) ଏବଂ ଝିଅ ତେଜନ ବାଇ ରଣା(୧୫) ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଚହଲାକୁ ଶୌ÷÷ଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୌଲତ ତହଲା ପାଣିରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଭଉଣୀ ତେଜନବାଇ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଚହଲା ପାଣିରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେମାନଙ୍କ ବାପା ଉମାଶଙ୍କର କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବାପା ମା’ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନ ପାଇ ଆଖପାଖରେ ଖୋଜିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଘର ପାଖରେ ନିକଟ କ୍ଷେତରେ ଥିବା ଚହଲା ପାଣିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖିଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତାପରେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବାହାରକୁ ଆଣିବା ସହ ପୁଲିସକୁ ଖବର କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ମୋହାଲି : ଆଜି (ବୁଧବାର) ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୨ୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ସି ପ୍ଲେନରେ ଯାତ୍ରା କରି  ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କଲେ ମୋଦି ମନ୍ଦିର ଯିବା କ’ଣ ଭୂଲ: ବିଜେପିକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପାରିଦୀପ ତୈଳ ବିଶୋଧନାଗାରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ