ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ: ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ

ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ: ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ

| Published On: Oct 12, 2017 11:23 AM IST |   305

ଭୋପାଳ : ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ପୁଅ ଜୟ ଶାହାଙ୍କୁ ନେଇ ବିଜେପି ଓ ବିରୋଧୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଜାରି ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ୱୟଂ ସେବକ ସଙ୍ଘ(ଆରଏସଏସ) ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସଙ୍ଘ ସହ କାର୍ଯ୍ୟବାହକ ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଜୟ ଶାହାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ତେବେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଭୋପାଳରେ ଆରଏସଏସ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ଅବସରରେ ସେ ଏହା କହିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ଏକ ୱେବସାଇଟ ମୁତାବକ ଜୟ ଶାହାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ବାର୍ଷିକ କାରବାର ୨୦୧୪-୧୫ରେ ମାତ୍ର ୫୦ ହଜାର ଥିବାବେଳେ ୨୦୧୫-୧୬ରେ ତାହା ୧୬ହଜାର ଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୮୦ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷେ ଜୟ ଶାହାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ମାନହାନି ମୋକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌