ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ: ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ

ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ: ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ

| Published On: Oct 12, 2017 11:23 AM IST |   302

ଭୋପାଳ : ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ପୁଅ ଜୟ ଶାହାଙ୍କୁ ନେଇ ବିଜେପି ଓ ବିରୋଧୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଜାରି ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ୱୟଂ ସେବକ ସଙ୍ଘ(ଆରଏସଏସ) ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସଙ୍ଘ ସହ କାର୍ଯ୍ୟବାହକ ଦତ୍ତାତ୍ରେୟ ହୋସବୋଲେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଜୟ ଶାହାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ତେବେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଭୋପାଳରେ ଆରଏସଏସ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ଅବସରରେ ସେ ଏହା କହିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ଏକ ୱେବସାଇଟ ମୁତାବକ ଜୟ ଶାହାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ବାର୍ଷିକ କାରବାର ୨୦୧୪-୧୫ରେ ମାତ୍ର ୫୦ ହଜାର ଥିବାବେଳେ ୨୦୧୫-୧୬ରେ ତାହା ୧୬ହଜାର ଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୮୦ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷେ ଜୟ ଶାହାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ମାନହାନି ମୋକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ମୋହାଲି : ଆଜି (ବୁଧବାର) ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୨ୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ସି ପ୍ଲେନରେ ଯାତ୍ରା କରି  ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କଲେ ମୋଦି ମନ୍ଦିର ଯିବା କ’ଣ ଭୂଲ: ବିଜେପିକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପାରିଦୀପ ତୈଳ ବିଶୋଧନାଗାରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ