ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର : ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କେଶବ ଆହତ

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର : ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କେଶବ ଆହତ

Copy Editor AH | Published On: Oct 11, 2017 08:26 PM IST | Updated On: Oct 11, 2017 08:48 PM IST |   207

ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ପୁଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଆହତ ହୋଇଛି । ବୁଧବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଥିବା ଓମ୍ ସାଇ ହଷ୍ଟେଲ ନିକଟରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୁଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କେଶବ କୁନ୍ଦ ଓରଫ ଥେସା କାଳିଆ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । କାଳିଆକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ଼ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଜରଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଇରାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ କାଳିଆର ଘର । ତା’ ବାମ ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି । ପୁଲିସ କାଳିଆ ଠାରୁ ୩ ଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି। ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୁଲିସ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଥେସା କାଳିଆ ନାମରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରହିଛି । କାଳିଆ ନାମରେ ଡକାୟତି, ଚୋରି, ହତ୍ୟା, ରାହାଜାନୀ ଆଦି ମାମଲା ରହିଛି । ସେ କୁରେଶ ଗୌଡ଼ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲା ବୋଲି ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ସମୟରେ ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନା ଏସ୍‌ଆଇ ଦୀପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଟାଉନ ଏସଡିପିଓ ସାନ୍ତନୁ ଦାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌