ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ

ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ

Copy Editor RKD | Published On: Oct 11, 2017 12:08 AM IST | Updated On: Oct 11, 2017 12:52 AM IST |   3441

ମେଷ: ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚିତ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଦେବାଦେବୀ ଅନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାରେ ଅନ୍ୟକୁ ବଶ କରିବେ । ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ସାହସୀ ହେବେ । ବୃଷ: ତରବର ନ ହୋଇ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖି ପାରିଲେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦ୍ୱିଧାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶାନ୍ତିପ୍ରିୟ ଓ ଉଦାର ବିଦ୍ୟାପ୍ରେମୀ ହେବେ । ମିଥୁନ: ଭ୍ରାତୃ ବିବାଦର ଅବସାନ ଘଟିବ । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସରକାରୀ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହେବେ । ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ମୋକଦ୍ଦମାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । କର୍କଟ: ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜି ପାରେ । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ବ୍ୟୟ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ମିଠା କଥା କହି ଆଦରଣୀୟ ହେବେ । କ୍ରୋଧୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସିଂହ: ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ସମ୍ମାନ ସହିତ ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସନ୍ତାନମାନେ ଗୁଣଜ୍ଞ ହେବେ । କନ୍ୟା: ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳବ । ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । କୁଳ ମର୍ଯାଦା ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଯଶସ୍ୱୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅତୁଟ ରହିବ । ତୁଳା: ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ; କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ସେବା, ଯନô ଓ ପୂଜା ପଦ୍ଧତି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ । ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ । ଭୋଗ-ବିଳାସରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । ପ୍ରବାସପି୍ରୟ, ସାହସୀ ଓ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହେବେ । ବିଛା: ଯାନ-ବାହନ ଚଳାଚଳ, ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ଆରୋହଣ ଓ ଜଳ ଯାତ୍ରାରେ ସତର୍କ ହେବେ । ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସର୍ଦି-କଫରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦୟାଳୁ, ପରୋପକାରୀ ଓ ଧାର୍ମିକ ହେବେ । ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ଓ ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦାୟକ ହେବେ । ଧନୁ: ଦିଅଁ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ରହିଛି । ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସେବା ମନୋଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶାନ୍ତ ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ପନôୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ମକର: ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବଦଖର୍ଚ୍ଚୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚକ୍ଷୁପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଭାଇମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସ୍ନେହ ଭାବ ରହିବ । ବଳଶାଳୀ ହେବେ । ସାହସୀ ଓ ଶତ୍ରୁହନ୍ତା ହୋଇପାରନ୍ତି । କୁମ୍ଭ: ସାମୟିକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ଧନଲାଭ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ରୋତ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଆସିବ । ପନôୀ ଆଜ୍ଞାକାରିଣୀ ହେବେ । ତେଜସ୍ୱୀ ହେବେ । ମୀନ: ଦୋଷୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅପଦସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉଦାର ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ଦୁଃଖୀ, ରଙ୍କୀ ମାନଙ୍କୁ ଦାନ କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । କୃଷି କର୍ମକାରୀ ହେବେ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବେ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁଆରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ବାଲିଘାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି ପୋକଲିନ୍‌ ମେସିନ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ: ଦିନ ୩ଟା ସୁଦ୍ଧା ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ, ସୂଚନା ଦେଲେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ତପିରାମ ମାଝି ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ମୁମ୍ବଇରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପେସରୁ ମିଳିଲା ୨ଟି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାକ୍ସ, ଯାଞ୍ଚ କଲା ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌