ମଧୁ ବଲ୍ଲୀ ହେଲେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ସୁନ୍ଦରୀ

ମଧୁ ବଲ୍ଲୀ ହେଲେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ସୁନ୍ଦରୀ

Sr. Copy Editor2 | Published On: Oct 10, 2017 01:08 PM IST |   1453

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଉଦୀୟମାନ ହିପ୍‌-ହପ୍‌ କଳାକାର ତଥା ଭର୍ଜିନିଆରେ ଆଇନ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରୁଥିବା ମୂଳତଃ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ମଧୁ ବଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ସୁନ୍ଦରୀ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ରବିବାର ନ୍ୟୁଜର୍ସିରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଫ୍ରାନ୍ସର ଷ୍ଟେଫନି ମେଡୱନେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ଗୁଏନାର ସଙ୍ଗୀତା ବାହାଦୁର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ୧୮ଟି ଦେଶର ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଥିରେ ଭାଗ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ୨୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଇଛି । ତେବେ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିବା ପରେ ମଧୁ କହିଛନ୍ତି ସେ ଭାରତ ଏବଂ ଆମେରିକାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡ-ହଲିଉଡ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ହେବା ଉଚିତ ବୋଲି ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ରହିଛି ବୋଲି ମଧୁ କହିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ଟାଇଟଲ ଜିତିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ମଧୁଙ୍କ ଏକ ନୂଆ ଆଲବମ୍‌ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ସେ ପିଲାଟି ଦିନରୁ ଗାୟିକା ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ୮ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ହିଁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ନେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫୁଟବଲ, ପ୍ରଥମ ଦଳ ଭାବେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ମାଲି , କ୍ୱାର୍ଟରଫାଇନାଲରେ ମାଲି ୨-୧ରେ ଘାନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ ହକି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ, ପାକିସ୍ତାନକୁ ୪-୦ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ସୁୂର୍ଣ୍ଣପୁର: ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା ସମୟରେ ଜଣଙ୍କୁ ମାଓବାଦୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ