ସ୍ବପ୍ନରେ ଲାଲ ଶାଢୀରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିବାର ତାତ୍ପର୍ଯ୍ୟ

0
485
Pic courtesy : LadyIndia.com

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁ ଥାଆନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପଛରେ କିଛି କଥା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରହିଛି। କିଛି ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲୁଚି କରି ରହିଥାଏ। ସେହି ସ୍ବପ୍ନର ଅର୍ଥ ଆମେ ବେଳେବେଳେ ଜାଣି ପାରି ନଥାଉ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ସ୍ବପ୍ନର ସଙ୍କେତ ବିଷୟରେ ..

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ କୌଣସି ନାରୀଙ୍କୁ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଶୃଙ୍ଗାର କରୁଥିବାର ଦେଖିବେ ତେବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଧନ ଆଗମନର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ। କାରଣ ଲାଲ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସ୍ବରୂପ କୁହାଯାଇଥାଏ। ଏପରି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ଦ୍ବାରା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅର୍ଥାଭାବ ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଶଙ୍ଖ ବାଜୁଥିବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।

ରାତିରେ​‌ କୌଣସି ଧଳା ପେଚାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବୁଡି ଯାଇଥିବା କିମ୍ବା ବାକି ଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ପାଇବାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।

ସ୍ବପ୍ନରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁ ପତ୍ର ଥିବା ଗଛ ଏବଂ ଶିବଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରୁଥିବାର ଦେଖି​‌ଲେ ଖୁବ  ଶୀଘ୍ର ଚାକିରୀରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ସଙ୍କେତ ମିଳିଥାଏ।

ସ୍ବପ୍ନରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୌଣସି ଝିଅ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିବାର ଦେଖିଲେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ।

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here